Преглед на кошничка “35 Мај” e додадена во Вашата кошничката

Неверојатни 3Д бубалки : бубалки лазат и излегуваат од страниците, фасцинантни факти за светот на малите ѕверови

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 1999
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 28 | Димензии: 28 см | Корица: мека

Со помош на овие неверојатни 3Д слики можете да им се придружите на голем број бубалки кои ви се чини лазат и излегуваат од страниците. Освен тоа книгата е преполна со факти за светот на малите ѕверови.

Цена: 210 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Неверојатни 3Д бубалки : бубалки лазат и излегуваат од страниците, фасцинантни факти за светот на малите ѕверови

Категорија:
ИСБН: 9989-809-13-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Неверојатни 3Д бубалки : бубалки лазат и излегуваат од страниците, фасцинантни факти за светот на малите ѕверови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in