Невролошки терапевтски прирачник

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Невролошки терапевтски прирачник | Бр. на страни: 278 | Димензии: 20 | Корица: мека

Монографијата е наменета за невролози, невропедијатри, епилептолози, посебно за студентите, но и за сите лекари од општа практика, кои се секогаш на првата терапевтска линија. Остануваме со надеж дека монографијата ќе биде буквар во секојдневата амбулантска практика, како патоказ и потсетник за соодветна и навреме ординирана терапија.

Цена: 390 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Невролошки терапевтски прирачник

Категории: ,
ИСБН: 978-608-262-028-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Невролошки терапевтски прирачник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in