New Perspectives on Computer Concepts: Brief Edition (Mixed media product)

Издавач: Thomson | Јазик: English | Година: 2004
Оригинален наслов: New Perspectives on Computer Concepts: Brief Edition (Mixed media product) | Бр. на страни: 288 | Димензии: 22x27 | Корица: /

/

Цена: 1499 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академска Книга

Report an abuse for product New Perspectives on Computer Concepts: Brief Edition (Mixed media product)

Категорија:
ИСБН: 9780619213848

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “New Perspectives on Computer Concepts: Brief Edition (Mixed media product)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in