Нежна сила : мојот живот, мојот фудбал

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2023
Оригинален наслов: Forza gentile | Бр. на страни: 223 | Димензии: 21 | Корица: /

Верувам во судбина,а мојата се наоѓаше во топката. Покажа кон мене,ме следеше,ме сакаше. Ме бараше.Ме проучуваше,ме вовлече,ме убеди. Ме заведе. Фудбалот ме одбра.

Цена: 390 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Нежна сила : мојот живот, мојот фудбал

Категорија:
ИСБН: 978-608-267-800-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Нежна сила : мојот живот, мојот фудбал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in