Нина и девојчето од шестата месечина

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Нина и девојчето од шестата месечина | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 460 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Нина и девојчето од шестата месечина

Категорија:
ИСБН: 989PD3429100289

3 оценки за Нина и девојчето од шестата месечина

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Многу би сакала да ги прочитам сите делови на оваа книга,но во градската библиотека каде јас живеам го нема ниту првиот дел

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Јас ја имам прочитано оваа книга и сите нејзини делови .. едноставно е неверојатна и прекрасна .. сите пофалби за неа од мене <3

 3. Rated 5 out of 5

  Angela Manasieva (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in