Ноќта кога Оливија падна

Издавач: Матица | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: The night Olivia fell | Бр. на страни: 358 | Димензии: 21 см | Корица: /

Аби Најт ја буди среде ноќ ѕвонењето на телефонот со трагичната вест дека нејзината ќерка, тинејџерката Оливија, доживеала сравотна несреќа. На Аби и` кажуваат дека Оливија се лизнала на мостот и паднала во ледената вода на реката. Сега е во бессознание во болница, а апаратите ја одржуваат во живот. Но, Аби забележува модринки на зглобовите на Оливија и дознава дека нејзината инаку разумна ќерка е бремена веќе три месеци. дали би верувале да ви кажат дека се работи за незгода?

Цена: 490 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Ноќта кога Оливија падна

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0868-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ноќта кога Оливија падна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in