НОТЕС – Hamlet – William Shakespeare

Автор: Publikum Art
Издавач: Publikum Art | Јазик: / | Година: 2014
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 194 | Димензии: 120 x 170mm | Корица: /

Нотес со корица инсприрана од драмата Хамлет од Вилијам Шекспир.

Внатрешноста е испечатена на високо квалитетна кремаста хартија.

На секоја страница има илустрација со цитати од познати дела и автори од класичната литература.

Страниците се распоредени наизменично со линии и празни. 

Цена: 349 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product НОТЕС – Hamlet – William Shakespeare

Категорија:
ИСБН: 9786080000000

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “НОТЕС – Hamlet – William Shakespeare”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in