НОТЕС – Pinocchio – Carlo Collodi

Автор: Publikum Art
Издавач: Publikum Art | Јазик: English | Година: 2014
Оригинален наслов: НОТЕС - Pinocchio - Carlo Collodi | Бр. на страни: 194 | Димензии: 120 x 170mm | Корица: /

Нотес со корица инсприрана од приказната за Пинокио од Карло Колоди.

Внатрешноста е испечатена на високо квалитетна кремаста хартија.

На секоја страница има илустрација со цитати од познати дела и автори од класичната литература.

Страниците се распоредени наизменично со линии и празни. 

Цена: 349 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product НОТЕС – Pinocchio – Carlo Collodi

Категорија:
ИСБН: 9786082211138

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “НОТЕС – Pinocchio – Carlo Collodi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in