Новогодишна боенка

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Новогодишна боенка | Бр. на страни: 32 | Димензии: 1 | Корица: /


Боенка А5. Со оваа боенка преку игра и забава, интересни илустрации и децата ќе бојат слики со новогодишна тематика

Цена: 45 ден

47 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Новогодишна боенка

Категорија:
ИСБН: 608204154-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Новогодишна боенка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in