Новогодишна сонувалка

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Новогодишна сонувалка | Бр. на страни: 20 | Димензии: / | Корица: тврда

Новогодишна сликовница за деца од 2-6 годишна возраст. Прочитајте за интересните случувања на двете дечиња Ангел и Галена пред Новогодишната ноќ. Влезете во магичниот свет на децата каде што се е можно, прочитајте за Дедо Мраз и животните во шумата. Повелете дечиња влезете во магичната шума Ве очекува волшебно патување на крилата на сонот или во санката на Дедо Мраз – што е повозбудливо сами одлучете.

Цена: 130 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Новогодишна сонувалка

Категории: ,
ИСБН: 9786082042688

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Новогодишна сонувалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in