Новогодишно пакетче – 3 сликовници

Автор: ///
Издавач: БАТА ПРЕСС | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Новогодишно пакетче - 3 сликовници | Бр. на страни: 0 | Димензии: / | Корица: тврда

Новогодишните празници веќе се наближуваат. Изберете три сликовници по избор за 500ден.  и направете пакетче за вашите најмили. Различно, но исто Духот на капинката и жолтоклунчето Зимава нема да студи Ежот и костенот

Цена: 700 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач БАТА ПРЕСС

Report an abuse for product Новогодишно пакетче – 3 сликовници

Категории: ,
ИСБН: 78963251478

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Новогодишно пакетче – 3 сликовници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in