Новогодишно пакетче број 2

Автор: /
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: Новогодишно пакетче број 2 | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: тврда

1. Новогодишна сликовница,
2. Едукативна работенка,
3. Пластелин во ќесичка 1 боја,
4. Сложувалка со табличка ,
5. Сложувалка картонска мала,
6. Сложувалка мала,
7. Сложувалка танграм,
8. Сложувалка 3Д,
9. Сложувалка во кутија,
10. Детско метро,
11. Новогодишно пенкало,
12. Новогодишна честитка,
13. Новогодишни очила,
14. Новогодишна боенка.

Цена: 390 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Новогодишно пакетче број 2

Категории: ,
ИСБН: 2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Новогодишно пакетче број 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in