Obligaciono pravo: posebni deo

Автор: Zindović, Ilija
Издавач: Poslovni biro | Јазик: Srpski | Година: 2010
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 208 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 936 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Obligaciono pravo: posebni deo

Категорија:
ИСБН: 978-86-7889-405-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Obligaciono pravo: posebni deo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in