Обвинета за неверство

Издавач: Мартина | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Optužena za nevjeru. | Бр. на страни: 247 | Димензии: 21 | Корица: тврда

Елен и Хал се во среќен брак со години. Елен очајно сака деца. Хал е стерилен, но не сака да ѝ признае од страв да не ја изгуби...

Кога Елен конечно забременува, Хал ја обвинува за неверство...

Ќе биде ли љубовта посилна од сомнежот?

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Мартина

Report an abuse for product Обвинета за неверство

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4626-95-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Обвинета за неверство”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in