Očuvanje industrijskog nasleđa kroz turizam

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 74 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Цена: 442 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Očuvanje industrijskog nasleđa kroz turizam

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0282-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Očuvanje industrijskog nasleđa kroz turizam”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in