Од душата / От души

Оригинален наслов: Од душата / От души | Бр. на страни: 82 | Димензии: 21см | Корица: /

Потрагата по љубовта е лајтмотивот во оваа стихозбирката,а нејзиното пронаоѓање е невозможно без Бога.Стих по стих,песна по песна,читателот е носен во интимните предели на душата на поетесата,а воедно е и поласкан од нејзината несебичност.

Цена: 250 ден 200 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Од душата / От души

Категорија:
ИСБН: 9786084689201

Меѓународен центар за славјанска просвета

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Од душата / От души”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in