Od surove stvarnosti do alternativne realnosti : propaganda vlade Milana Nedića 1941-1944.

Издавач: Medija centar Odbrana | Јазик: Srpski | Година: 2019
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 431 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Цена: 1969 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Od surove stvarnosti do alternativne realnosti : propaganda vlade Milana Nedića 1941-1944.

Категорија:
ИСБН: 978-86-335-0685-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Od surove stvarnosti do alternativne realnosti : propaganda vlade Milana Nedića 1941-1944.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in