Odgovori na 1000 pitanja

Автор: Tim Hϋsch
Издавач: Младинска книга | Јазик: Hravtski | Година: 2007
Оригинален наслов: Odgovori na 1000 pitanja | Бр. на страни: 234 | Димензии: 12,5 х 20,4 | Корица: /

Идеална како подарок за сите момчиња-тинејџери. 1000 одговори на прашања што ги мачат момчињата на таа возраст од првото сексуално искуство, мозолките и првата брада.

Цена: 590 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Odgovori na 1000 pitanja

Категорија:
ИСБН: 953-196-087-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Odgovori na 1000 pitanja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in