Огледала: лудо билје

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1994
Оригинален наслов: Огледала: лудо билје | Бр. на страни: 209 | Димензии: 14x20 | Корица: мека

Кратки записи со ефектна концентрација на секојдневни парадокси. Книга како своевидно продолжување на гледањето во огледала...

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Огледала: лудо билје

Категорија:
ИСБН: 17592074

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Огледала: лудо билје”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in