Окото што мисли, увото што гледа

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Окото што мисли, увото што гледа | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Раскази за деца преку кои авторката се обидува да ги објасни поимите и настаните од секојдневниот живот, како и нештата кои децата ги поттикнуваат на размислување; инспиративни и значајни за развојот на емотивниот и мисловен развој на децата во понатамошниот живот.

Цена: 100 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Окото што мисли, увото што гледа

Категорија:
ИСБН: 989PD2189100313

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Окото што мисли, увото што гледа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in