Окса Полок: Последната надеж

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Окса Полок: Последната надеж | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

/
Рангирано 4.33 од 5 според 3 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Окса Полок: Последната надеж

Категорија:
ИСБН: 989PD3909990007

3 оценки за Окса Полок: Последната надеж

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Најфантастична книга што ја имам прочитано, но има излезено уште 5 дела кои не се преведени и јас се зафркнав…

 2. Rated 4 out of 5

  Марија

  Убава книга и топло им ја препорачувам на тинејџерите и сите оние кои сакаат да читаат фантастични романи…

 3. Rated 4 out of 5

  Марија

  Убава книга и топло им ја препорачувам на тинејџерите и на сите оние кои сакаат да читаат фантастични романи…

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in