Олга

Издавач: ИЛИ-ИЛИ | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Olga | Бр. на страни: 270 | Димензии: 20 | Корица: /

„Бернхард Шлинк, чијшто роман „Читачот“ не сме го заборавиле, повторно воодушевува со Олга“. Чувствен, суптилен и возбудлив портрет на една жена

Цена: 390 ден

16 на залиха

Спореди
Продавач Или-Или

Report an abuse for product Олга

Категорија:
ИСБН: 978-608-261-012-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Олга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in