Оливер Месечковски и змејчето-бељаџија

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Oliver Moon and the Dragon Disaster | Бр. на страни: 96 | Димензии: 125х195 | Корица: мека

Оливер Месечковски е возбуден што ќе учествува во парадата на Фестивалот за магии, додека не го назначат за ѓубреџија. Ѓубреџиска работа! Но кога решава да ја разигра парадата со помош на своето змејче-милениче, започнуваат белите...Очекувајте уште магичен неред со помладиот вештер Оливер Месечковски!

Цена: 170 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Оливер Месечковски и змејчето-бељаџија

Категорија:
ИСБН: 9786084577850

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Оливер Месечковски и змејчето-бељаџија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in