Оливер Месечковски во урнебес од волшебни напивки

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Oliver Moon and the potion commotion | Бр. на страни: 96 | Димензии: 125х195 | Корица: мека

Оливер Месечковски е вреден ученик во Училиштето за маѓепсништво, вежба магии, дресирање на жаби и летање на метла. Но кога го предложуваат за Млад вештер на годината, открива дека ќе се натпреварува против првенецот на генерацијата, Мартин Врачковски. Ќе успее ли Оливер да скрчка специјална напивка за да ја освои наградата?Очекувајте уште магичен неред со помладиот вештер Оливер Месечковски!

Цена: 170 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Оливер Месечковски во урнебес од волшебни напивки

Категорија:
ИСБН: 9786084577881

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Оливер Месечковски во урнебес од волшебни напивки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in