Organizovana kriminalna grupa – pojam i tipologija

Издавач: Beosing | Јазик: Srpski | Година: 2006
Оригинален наслов: Organizovana kriminalna grupa - pojam i tipologija | Бр. на страни: 315 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 699 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Organizovana kriminalna grupa – pojam i tipologija

Категорија:
ИСБН: 86-7686-080-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Organizovana kriminalna grupa – pojam i tipologija”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in