Organizovani kriminal : zbirka propisa sa uvodnim objašnjenjima i napomenama

Издавач: Službeni list Srbije | Јазик: Srpski | Година: 2003
Оригинален наслов: Organizovani kriminal : zbirka propisa sa uvodnim objašnjenjima i napomenama | Бр. на страни: 204 | Димензии: 20 cm | Корица: /

/

Цена: 519 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Organizovani kriminal : zbirka propisa sa uvodnim objašnjenjima i napomenama

Категорија:
ИСБН: 86-355-0600-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Organizovani kriminal : zbirka propisa sa uvodnim objašnjenjima i napomenama”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in