Основање бизнис

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 76 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Се прашувате како најпознатите светски лидери се справуваат со најтешките проблеми? Сега може да научите од нивното искуство. Секоја книга од овој серијал содржи 12-14 поглавја напишани од врвните лидери од различни индустрии, јавниот сектор, универзитетите во кои се опишуваат проблемите со кои се соочиле. Тие споделуваат лични анегдоти и нудат практични совети кои се потпираат на нивното долгогодишно искуство.

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Основање бизнис

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-558-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Основање бизнис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in