Osnovi računarske tehnike – Projektovanje uređaja – zbirka rešenih zadataka.

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 389 | Димензии: 24 cm | Корица: тврда

Цена: 1219 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Osnovi računarske tehnike – Projektovanje uređaja – zbirka rešenih zadataka.

Категорија:
ИСБН: 978-86-7466-689-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Osnovi računarske tehnike – Projektovanje uređaja – zbirka rešenih zadataka.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in