Osnovi strukture atoma

Автор: Milan Kurepa
Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 1996
Оригинален наслов: Osnovi strukture atoma | Бр. на страни: 243 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 387 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Osnovi strukture atoma

Категорија:
ИСБН: 86-17-04868-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Osnovi strukture atoma”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in