Откријте ја својата судбина

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Discover your destiny : with the monk who sold his Ferrari. | Бр. на страни: 242 | Димензии: 125х195 | Корица: /
Извадок:

Робин Шарма има ретка дарба за пишување книги што се забавни за читање, а сепак вистински го менуваат животот. Откријте ја својата судбина длабоко ќе ве трогне и ќе ви покаже како да го живеете животот што отсекогаш сте го посакувале.Откријте ја својата судбина со калуѓерот што го продаде своето ферари ги нуди новите животни мудрости на сега познатиот Џулијан Ментл, мегауспешниот адвокат кој го заменил својот монденски животен стил и го продал своето ферари за просветлување и вечна исполнетост.Во приказната што нема никогаш да ја заборавите, ќе научите која е вистинската цел во животот, како да го ослободите вашиот најголем потенцијал, ќе проникнете во тајната на бескрајната радост и директниот пат до личната слобода. Овој моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции ќе ви ги отвори можностите за кои е предодреден вашиот живот и засекогаш ќе ги трансформира сите димензии на вашиот свет.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Откријте ја својата судбина

Категорија:
ИСБН: 9786084577386

1 оценка за Откријте ја својата судбина

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in