Откријте ја својата судбина

Original title: Discover your destiny : with the monk who sold his Ferrari. | Num. of pages: 242 | Dimensions: 125х195 | Cover: /

Робин Шарма има ретка дарба за пишување книги што се забавни за читање, а сепак вистински го менуваат животот. Откријте ја својата судбина длабоко ќе ве трогне и ќе ви покаже како да го живеете животот што отсекогаш сте го посакувале.Откријте ја својата судбина со калуѓерот што го продаде своето ферари ги нуди новите животни мудрости на сега познатиот Џулијан Ментл, мегауспешниот адвокат кој го заменил својот монденски животен стил и го продал своето ферари за просветлување и вечна исполнетост.Во приказната што нема никогаш да ја заборавите, ќе научите која е вистинската цел во животот, како да го ослободите вашиот најголем потенцијал, ќе проникнете во тајната на бескрајната радост и директниот пат до личната слобода. Овој моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции ќе ви ги отвори можностите за кои е предодреден вашиот живот и засекогаш ќе ги трансформира сите димензии на вашиот свет.
Rated 5 out of 5 based on 4 customer ratings
(1 customer review)

Price: 420 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Откријте ја својата судбина

Category:
SKU: 9786084577386

Издавачки центар ТРИ

1 review for Откријте ја својата судбина

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (verified owner)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in