ПАДОТ НА МАСАДА

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: ПАДОТ НА МАСАДА | Бр. на страни: 80 | Димензии: 20 см | Корица: /

Велат, животот без болка не е живот... Историја во која секој лик себеси се чувствува како жртва и гледа да спаси жива глава, да не полуди. Некој со убиство, некој со самоубиство...

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product ПАДОТ НА МАСАДА

Категорија:
ИСБН: 978-608-210-399-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ПАДОТ НА МАСАДА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in