Паѓање

Автор: Њумен Т.Џ
Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Falling. | Бр. на страни: 370 | Димензии: 20 | Корица: тврда

Штотуку се качивте на летот за Њујорк.

Во авионот освен вас има уште сто четириесет и три патници.

Она што не го знаете е дека триесет минути пред летот, семејството на вашиот пилот беше киднапирано.

За да живее неговото семејство, сите во овој авион мора да умрат.

Единствениот начин на кој семејството ќе преживее е ако пилотот ги следи упатствата и го урне авионот.

Уживајте во летот.

„Т. Џ. Њуман го напиша совршениот трилер! Задолжително да го прочитате.” – Џилијан Флин

„Зачудувачки и немилосрдно. Ова е филмот АЈКУЛА само на 35.000 стапки“. – Дон Винслоу

„Романов е од најдобриот вид на трилер… Непрекината, целосно автентична неизвесност“. – Џејмс Патерсон

Цена: 490 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Паѓање

Категории: ,
ИСБН: 978-608-262-123-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Паѓање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in