Пакет – Бура на мечеви I и II дел

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

Бура на мечеви Дел I

Бура на мечеви. Д. 2, Челик и снег

  *„Бура на мечеви“, третиот дел од чудесната сага „Песна за мразот и за огнот“, ремек-дело на современата епска фантастика, ја продолжува приказната почната во „Игра на троновите“ и во брилијантното продолжение „Судир на кралевите“....

Цена: 998 ден 799 ден

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Пакет – Бура на мечеви I и II дел

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет – Бура на мечеви I и II дел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in