Пакет – додека не зазори 1 и 2

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 372 | Димензии: / | Корица: мека

Додека не зазори 1

Додека не зазори 2

  *Книга за исклучителната љубов без граници помеѓу еден Кинез - лекар и една Американка - новинарка за време и по Втората светска војна, кога политичките збиднувања во светот силно и директно влијаеја врз човечките судбини и кога луѓето беа принудени да тргнат по патиштата по кои никогаш, во некое нормално време не би оделе. За борбата помеѓу бесконечната љубов и суровите разлики во културите И политичките општества, како и желбата да се заштити семејството, без разлика на цената, ве оставаме да дознаете со читање на ова извонредно дело.

Цена: 798 ден 600 ден

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Пакет – додека не зазори 1 и 2

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет – додека не зазори 1 и 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in