Пакет: Е, баш ме заболе+ружа

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: The subtle art of not giving a fuck | Бр. на страни: 208 | Димензии: / | Корица: мека

*Понудата важи само за регионот на град Скопје.
Во оваа книга-водич за самопомош, што дефинира една цела генерација, авторот, кој е суперѕвезда во блогерските кругови, не нè замајува со глупости од типот дека треба постојано да се обидуваме да бидеме „позитивни“, за навистина да станеме подобри и посреќни луѓе.

Цена: 581 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Пакет: Е, баш ме заболе+ружа

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет: Е, баш ме заболе+ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in