Пакет кафана

Автор: /
Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Пакет кафана | Бр. на страни: 0 | Димензии: 21 | Корица: /

Одлучивте ли каде ќе ја прославите новогодишната вечер и каде ќе отпатувате за претстојните празници?  Супер избор и за оние што сепак се решиле за кафана или за дома. 
Разубавете им ги претстојните празници на своите блиски и сакани со прекрасен подарок од „Антолог“, спакуван на оригинален начин. 

Пакетот ги содржи книгите:
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 1220 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Пакет кафана

Категорија:
ИСБН: 00000пк

1 оценка за Пакет кафана

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in