Пакет: Крадец на воздишки + ружа

Издавач: Александар Алексов | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Крадец на воздишки | Бр. на страни: 220 | Димензии: / | Корица: мека

*Понудата важи само за регионот на град Скопје.

Халил ненадежен психијатар, воодушевувачки шармантен, наивен и искрен.  Аника успешен ветринарка, веган, вечен бунтовник, активист за права на животните, вистински аутсајдер. Дијаметрално спротивени, формираат еден несекојдневен монумент во светот на љубовта славејќи го безвременскиот идеал да се пронајде својата половина.

Аника веќе никогаш во животот не планира да љуби, но наивноста и искреноста на Халил ги залечува сите нејзини рани од минатото, но дали е доволно силен да истрае во непобедливоста на Аника? Омраза која кулминира во романса на тие две будалетинки кои не веруваат во љубов.

Повеќе од љубовна приказна... Ликови кои го допираат лудилото на својата посебност.

Цена: 411 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Пакет: Крадец на воздишки + ружа

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет: Крадец на воздишки + ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in