Пакет – судир на кралевите I и II дел

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

Судир на кралевите

Во овој дел од "Песна за мразот и за огнот", Џорџ Р.Р. Мартин создаде дело со ненадминлив замав, сила и имагинација. Судир на кралевите не води во свет на сплетки и сјај, чудесни битки, целосно поинакви од се што досега имате искусено.

Судир на кралевите дел II

Во овој дел на "Песна за мразот и за огнот", Џорџ Р.Р. Мартин создаде дело со ненадминлив замав, сила и имагинација. Судир на кралевите не води во свет на сплетки и сјај, чудесни битки, целосно поинакви од се што досега имате искусено.

Цена: 998 ден 799 ден

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Пакет – судир на кралевите I и II дел

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет – судир на кралевите I и II дел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in