Париска одмазда

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 475 | Димензии: 140x200 | Корица: /

Хенрик Tорвалдсен најдобриот пријател на поранешниот таен агентКотон Малоун, е во сериозна неволја, а луѓето кои се обидуваат да го убијат ќе се најдат и пред Малоновта влезната врата на неговата куќата.

Затекнат  во опасна работа на пријателот, Мелоун е истовремено и  под притисок од Владата на САД да ги прекине  Tорвалдсен и криминална организација наречена Париски клуб.

Котон Малоун наскоро ќе се открие дека одговорите што ги бара сенаоѓаат во минатото, и се фплетени заедно со неверојатни скриени богатства што Наполеон ги понел со себе во гробот.

Рангирано 3.6666666666667 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 350 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Париска одмазда

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-698-1

3 оценки за Париска одмазда

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 1 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  3. Rated 5 out of 5

    Даниела Карастојанова (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in