Partizanska štampa u Srbiji 1941-1944.

Автор: Milan Matić
Издавач: Institut za savremenu istoriju | Јазик: Srpski | Година: 1993
Оригинален наслов: Partizanska štampa u Srbiji 1941-1944. | Бр. на страни: 1000 | Димензии: 21 cm | Корица: /

/

Цена: 421 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Partizanska štampa u Srbiji 1941-1944.

Категорија:
ИСБН: 8616Knjizara

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Partizanska štampa u Srbiji 1941-1944.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in