Pata e Artë

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Pata e Artë | Бр. на страни: 16 | Димензии: 120x165 | Корица: /

Përmbledhje prej 33 tregimesh të përshtatura për moshën më të re. Përveç se në përmbajtje, edhe në madhësi janë të bëra në mënyrë që mund t’i mbajnë duart e vogla të fëmijëve.Këtë botim mund ta gjeni në gjuhën maqedonase dhe në gjuhën shqipe.

Цена: 35 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Pata e Artë

Категорија:
ИСБН: 978KK00099

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Pata e Artë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in