Патна карта на Хрватска , Словенија и БиХ

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Патна карта на Хрватска , Словенија и БиХ | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99см х 66см | Корица: /

Патна карта на Хрватска, Словенија и БиХ на која е претставена целата патна мрежа.

Цена: 200 ден

49 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Патна карта на Хрватска , Словенија и БиХ

Категорија:
ИСБН: 608-204-094-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патна карта на Хрватска , Словенија и БиХ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in