Патот кон величественоста

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: The greatness guide | Бр. на страни: 249 | Димензии: 140х210 | Корица: /

Дали сте веќе уморни од играњето на мало? Чувствувате дека можете многу повеќе? Дали сте подготвени да станете спектакуларно успешни, толку ефикасни што ќе ги оставате луѓето без здив, исполнети со задоволство, а вашата работа и животот да го достигнат нивото на величественост?

Доколку е така, оваа книга е напишана токму за вас. Жестока, инспиративна, провокативна и полна со големи идеи што ќе ве одведат до животот кон кој се стремите, и тоа побргу отколку што сте очекувале. Патот кон величественоста е една од ретките книги што навистина имаат моќ да ги ослободат вашите потенцијали и да го разбудат најдоброто во вас.

Робин Шарма, современ светски гуру и човек чии идеи со воодушевување ги прифаќаат водечки компании, претприемачи, рок-ѕвезди, па дури и кралски семејства, ви ја претставува потврдената формула што ќе ви помогне да го достигнете врвот на своите потенцијали.

Направете голем скок уште денес и научете дека сè што правите може да стане уште подобро. Патот кон величественоста ќе ви покаже како да остварите незамисливи резултати во сите важни делови на својот живот, истовремено уживајќи во своето животно патување.

„Книгите на Робин Шарма им помагаат на милиони луѓе во светот да живеат блескав живот.“ Пауло Коелјо

„Робин Шарма има ретка дарба да пишува книги што на луѓето навистина им го менуваат животот“. Ричард Карлсон
Рангирано 5 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 400 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Патот кон величественоста

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-250-8

1 оценка за Патот кон величественоста

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in