Патот на љубовта

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Love's way | Бр. на страни: 210 | Димензии: 20 | Корица: тврда

Кога оние меѓу нас кои живеат во нехармоничност би го избрале патот на љубовта, макар и за кратко, никогаш повеќе не би биле предизвикани да се вратат на стариот начин на живот. Зошто да не пробате? Со години сте измачувани и раскинувани на парчиња од поганост, грижи, страв, омраза и лоша волја; вие кои веќе сте убиле многу години од своите животи, зошто не му свртите грб на сето ова и не го изберете патот на љубовта? Поминете ги високите огради, прегрнете ги најважните нешта на светот и чекорете по патот на љубовта!

Цена: 400 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Патот на љубовта

Категорија:
ИСБН: 978-608-201-415-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патот на љубовта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in