Патримониум.мк, Списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи, Год. 12, бр. 17

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Патримониум.мк, Списание за културното наследство - споменици, реставрација, музеи, Год. 12, бр. 17 | Бр. на страни: / | Димензии: 30 | Корица: /

Цена: 1500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Патримониум.мк, Списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи, Год. 12, бр. 17

Категории: ,
ИСБН: 1857-5811

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патримониум.мк, Списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи, Год. 12, бр. 17”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in