Пеколен предизвик: за преводот на „A Clockwork Orange“

Издавач: Макавеј | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Пеколен предизвик : за преводот на „A Clockwork Orange“ / Зорица Петкоска Калајџиева | Бр. на страни: 99 | Димензии: А5; 21 cm | Корица: мека

Цена: 630 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Макавеј

Report an abuse for product Пеколен предизвик: за преводот на „A Clockwork Orange“

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-205-505-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пеколен предизвик: за преводот на „A Clockwork Orange“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in