Пеколна орда

Автор: Luigi Mignacco
Издавач: М-комикс | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: L'orda infernale | Бр. на страни: 96 | Димензии: A5 | Корица: /

Лагендата пренесувана со генерации...
Една мрачна моќ повторно е оживеана...
Кој ќе ја сопре Пеколната орда?

Цена: 119 ден

12 на залиха

Спореди
Продавач М-Комикс

Report an abuse for product Пеколна орда

Категорија:
ИСБН: ИSSN 1857-9132 3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пеколна орда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in