Përvoja me transportin : politika, planifikimi dhe përdorimi

Издавач: Ад Вербум | Јазик: Shqip | Година: 2015
Оригинален наслов: The transportation experience | Бр. на страни: 458 | Димензии: 155х234 мм | Корица: /

/Dy nga mendimtarët më origjinal në transport - Garison dhe Levinson - i kanë bashkuar forcat për të krijuar një libër vërtetë unik. Derisa shumica e shkencëtarëve i hulumtojnë problemet e transportit nga këndvështrime të ndryshme disiplinore, këto dy të vetëquajtur "transportues" përmes njëzet e tetë kapitujve me një gamë të gjerë, tregojnë për një pikëpamje të re disiplinore që në qendër ka transportin dhe përmes të cilit çështjet ekonomike, politike dhe teknologjike mund të shqyrtohen në një dritë krejtësisht të ndryshme."

Цена: 1000 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ад Вербум

Report an abuse for product Përvoja me transportin : politika, planifikimi dhe përdorimi

Категорија:
ИСБН: ISBN 978-608-4627-12-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Përvoja me transportin : politika, planifikimi dhe përdorimi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in