Пирати

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Пирати | Бр. на страни: 32 | Димензии: 23 cm | Корица: /

Оваа книга е одличен водич за сите млади и надежни уметници. Изобилува со едноставни чекори за цртање и совети за боење.

Ти можеш!

Цена: 190 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Пирати

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-260-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пирати”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in